Örme Lastik Kilo Fiyatları

23.02.2021
1.746
Örme Lastik Kilo Fiyatları

Örme lastik kilo fiyatlarında büyük avantaj sağlıyoruz.

Değişken dünya döviz kurlarından dolayı fiyatlar sürekli oynamaktadır. Hammadde ve polyestere döviz bazında gelen sürekli zamlar, uluslararası taşımacılıktaki zamlar, ekstra gelen gümrük vergileri, işçilik maliyetleri ve bu gibi artışlar Örme lastik kilo fiyatlarını çok artırmaktadır.

Firmamız bütün bu fiyat artışlarına rağmen ürünlerine zam yapmadan siz değerli müşterilere örme lastik kilo fiyatlarında zam yapmadan hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız kaliteden asla taviz vermeden, müşteriye hatasız ürün verme garantisi ile hizmet vermektedir. 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile halen aynı prensipler ile üretim yapmakta ve en iyi fiyat garantisi verebilmektedir.

Firmamız dijital pazarda kendine yer aramakta ve hızla yeni müşterilere ulaşmaktadır. Yeni web sayfamız ile sizlere her türlü kampanya bildirimlerini yapmakta olacağız. Yeni ürünlerin tanıtımı yapacağız. Her türlü numune çalışmasını ve fiyat bilgisini hemen firmamızdan talep edebilirsiniz.

Mutlaka istemiş olduğunuz ürünün en kaliteli olarak ve en iyi fiyat garantisi ile sizlere hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Hemen Arayın! 0535 446 34 34

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Nurdan Mikkelsen dedi ki:

    Plastik veya petrol ürünü içermeyen, doğada kendiliğinden çözülen lastik üretiyor musunuz? Polyester lastiklerden geri dönüşümlü olanı var mı rPET ten mesela?

    1. admin dedi ki:

      evet polyesterimiz geri dönüşümlü. lütfen arayınız. 0535 446 34 34